Hakkımızda…

“Cihan Sölpük, Kişiye Özel Gömlek”

  • Kişiye özel dikim gömlek de her şey zevkinize, tarzınıza ve ölçünüze göre benzersiz bir kalite kazandıran son derece şık ve zarif tasarımlarla sunulur.
  • Mağaza mağaza dolaşıp size uygun gömleği aramak yerine sizin için birebir özel olarak ve büyük bir titizlikle hazırlanmış, kumaşı ve dikiş kalitesiyle eşsiz gömleklere sahip oluyorsunuz. 
  • Gömleğinizin omuzlarında, bedeninde, boyunda yada kol boyunda ölçülerin standart olmamasından kaynaklanan hiçbir olumsuzlukla karşılaşmayacaksınız. 

Stiliniz yaratın

  • Cihan Sölpük, sıradanlığın ve tek tipliliğin dışına çıkarak kişiye özel gömlek tasarlayan, üretimini butikleştiren bir özel dikim gömlek markasıdır.
  • Kendini tek, özel hissetmek isteyen ve rahatına düşkün gömlek severlere hitap eden Cihan Sölpük, kişinin birebir vücut ölçülerine göre çalışır ve ona özel yakalar, manşetler, kumaşlar, modeller tasarlar.
  • Bu modeller tamamen sizin ölçülerinizde manşet ve cep üzerine adınız ve soyadınızın  baş harfleri, yaka içinde adınız ve soyadınız yazılı olduğu gömleklerdir.
  • Size özel gömleğin ortaya çıkması için sadece bir sefer gömlek ölçünüzü almamız yeterlidir, ara provaya gerek kalmıyor.Sonrasında istediğiniz tasarımlara göre gömlekleriniz dikilir.
  • Ya da dilerseniz ölçünüzü oluşturmak için gömlek beden numarası, kilo ve boy ölçülerinizi bize ileterek istediğiniz tasarımlarla özel gömleklerinizin siparişini verebilirsiniz.

 

Kişiye özel gömlek markası Cihan Sölpük http://www.cihansolpuk.com/ üzerinden işleyen sipariş yöntemi ile hizmet verir.

İletişim Numarası: 0 533 410 65 16

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: